Jaunumi no Indijas misionāriem

Oktobrī mēs (Anda, Zane un Ingus) devāmies uz Goa štatu Indijā uz viena mēneša garu Bībeles skolu (Agape Discipleship School - ADS). 

Skolas laikā Dievs runāja uz mūsu (Andas un Zanes) sirdīm caur Savu Vārdu, apstākļiem un cilvēkiem, ka mums vajadzētu palikt Indijā ilgāk nekā bija plānots. Spērām soli ticībā un izlēmām palikt Indijā līdz vīzas termiņa beigām – 2013.gada martam. 

Šobrīd dzīvojam Trivandrum pilsētā, Indijas dienvidos. Šeit atrodas galvenais TROTB (The Repairers of The Breach /Jesajas 58:10-12/) ofiss. Šī kalpošana koncentrējas uz dažādu draudžu mācītāju un draudžu līderu apvienošanu visā valstī (kopēju mērķu sasniegšanai), kristiešu līderu apmācīšanu (vadot mācekļu skolas Indijā un Anglijā), VIVO (kalpošana, lai aizsniegtu sabiedrību tās vajadzībās, organizējot visdažādākos pasākumus un seminārus), House of Hope (kalpojot nabadzīgākajiem sabiedrības slāņiem), aizlūgšanu kalpošana (vienojoties lūgšanās par draudzēm, sabiedrību un nāciju), mediju komanda (veido semināru un Dieva Vārda apmācību ierakstus DVD, CD un žurnālu formātā). 

Mēs TROTB ofisā mācāmies par kalpošanu, palīdzam praktiski, pašlaik arī pie kāda VIVO projekta. Apmeklējam mācītāja Džona draudzi (World Impact Community Church - WICC), Bībeles studijas,  palīdzam svētdienas skolas darbā, pavadām daudz laika lasot, lūdzot, iepazīstot apkārtējo sabiedrību, cilvēkus, to vajadzības un cenšamies būt noderīgas, kā vien varam, gan draudzē, gan ofisā, gan mājās.

facebook twitter draugiem.lv