Intervija par tēmu

Saruna ar draudzes „Dieva mājas" mācītāju Agri Ginko

Viena no galvenajām Kristus pavēlēm ir – ejiet un sludiniet atgriešanos no grēkiem un debesu Valstības nākšanu. Kā, tavuprāt, šodien šī Kristus, pavēle tiek īstenota?

Strādājot kopā ar sievietēm un sarunājoties pie kafijas tases, esmu pamanījusi, ka mums – sievietēm – visaizraujošākā nodarbe ir nepārtraukta pilnveidošanās un uzlabošana. Vairāk darīt, vairāk mīlēt, vairāk mācīties, vairāk pucēties, uzņemties vairāk pienākumus draudzē, vairāk organizēt, vairāk uztraukties un arī vairāk nogurt. Kad nogurstam, tad domājam, kā vairāk atpūsties, vairāk sevi mīlēt un veselīgāk dzīvot, vairāk sevi pieņemt, un beigās sākam domāt, kā vairāk izskaust to, ka grūti to visu izdarīt.

Do you want to be a part of a weekend that will impact the future? Do you want to spend your weekend telling others about Jesus? Join us in Kuldiga, November 23-25 for an Evangelism event. We would like you to be here no by 12:00 so we can meet and be on the streets by 13:00.

Vai tu vēlies būt daļa no nedēļas nogales, kura atstās iespaidu uz šīs tautas nākotni? Vai vēlies pavadīt nedēļas nogali stāstot citiem par Jēzu? Pievienojies mums Kuldīgā, no 23.-25. novembrim uz evaņģelizācijas nedēļas nogali. Tātad, tiekamies mēs piektdien plkst. 12:00, kad būs komandas tikšanās un plkst. 13:00 ejam uz ielām.