6 Kristieša dzīves pamatlietas
Kristaps
Dievkalpojums
5342x skatīts
Jūrmala
Sv, 9.Feb 2014, 10:00

Kas ir tas, kam ir mūžības vērtība tavā dzīvē? 

1) Draudze. Tā ir pirmā lieta, kam Dievs piešķir lielu nozīmi. Draudze ir Kristus miesa, tā ir vieta, kur tu audz. Iesakņojoties draudzē, tu iesakņojies Kristus miesā. Vispirms Dievs radīja attiecības Kristum ar draudzi un tikai tad ģimeni, ko pielīdzināja Kristus attiecībām ar draudzi.

2) Kalpošana. Ja tu esi daļa no draudzes, tad viens no taviem aicinājumiem ir kalpot draudzē. Kalpojot kādam no Kristus miesas locekļiem, tu kalpo pašam Kristum.

3) Paklausība. Tu, kā daļa no draudzes, esi aicināts būt padevīgs, cienīt, novērtēt, atbalstīt un paklausīt vadītājiem, garīgajiem līderiem, kas tev kalpo, jo viņi Dieva priekšā nes atbildību par tevi.

4) Finansiāla došana. Tu esi aicināts dzīvot došanas dzīvesveidu. Nav iespējams būt spēcīgi Dieva svaidītam un nebūt devējam.

5) Slavēšana. Tas ir vērtīgs upuris, ko tu pienes Dievam pat tad, ja tu nemāki dziedāt.

6) Dieva Vārds. Tas tevi audzina, maina, noliek robežas un liek tavai kultūrai pilnīgi atšķirties no pasaules kultūras. Tas ir nemainīgs un patiess.

Dievs ceļ draudzi uz cilvēkiem, kas ir stipri ticībā, kas savas dzīves ir cēluši uz Kristus pamata. Vai tu būsi kārtīgs draudzes balsts? 

Slavēšana

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Vārds

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

See video
See video
facebook twitter draugiem.lv