Dieva balss (2.daļa)
Pauls Oleksa
Dievkalpojums
4737x skatīts
Rīga
Sv, 14.Okt 2012, 16:00
Slavējot mēs sataisam ceļu tam Kungam. Mums ir jāsagatavo ceļš, lai Viņš var atnākt. 
Kad kuģis dodās ostā, tad nepieciešams lociw, kas komandē stūrmani, kā iebraukt ostā. No stūrmaņa tiek prasīt pilnīgi precīza paklausība locim. Svētais Gars ir tas, kas mums dod norādes, lai mēs varētu tikt ostā. Mūsu dzīve ir kā okeāns. Ostas ir mūsu pieturvietas, aicinājums. Svētais Gars mums atnes Jēzus komandas. Jūra ir pasaule. Ja salaidīsi savā kuģī iekšā jūru - tu noslīksi.2. Tim 3:16-17 Katrs Dieva iedvesmots raksts noderīgs mācīšanai, atspēkošanai, labošanai, audzināšanai taisnībā, 17 Lai Dieva cilvēks būtu pilnīgs un katram labam darbam sagatavots.Dievs gribmūs vadīt ne caur zīmēm vai brīnumiem, bet caur savu Vārdu un Garu. Vārds ir kā kompass. Tas ir pamatvirziens, lai tu sasniegtu savu galamērķi. Bet, kad tu esi ostā, ar to ir par maz. Tad vajaga vietējo, kas pazist vietu. Vajaga kompasu + loci. Ja locis saka, ka vajaga turēt 200 grādus, bez kompasa tu nevarēsi to izdarīt.
Svarīgākais ir dzirdēt. Nav paklausības unnekā cita, ja tu nedzirdi.Svētītā secība:
  1. 1.Jes 34:16 no sākuma ir Dieva Vārds, kas ir Gara iedvesmots. Pēc tam nāk arī Viņa spēks un vadījba. Tavu attieksmi pret Dievu atklāj tava attieksme pret rakstiem.
  2. Autors, autoritāte, interpretācija.
    2. Pēt 2:20-21 "Vispirms to saprotiet, ka neviena pravieša mācība Rakstos nav iztulkojama patvaļīgi, 21 Jo pravietojumi nekad nav cēlušies no cilvēku gribas, bet svētie Dieva cilvēki runājuši, Svētā Gara iedvesmoti. "  Vārds ir kā instrukcija. Bet jālasa ar prātu un sirdi. Ja prāts stājas pretī, tad tikai ar sirdi.
  3. Jēzus balss, Jēzus vadība. Jņ 16:13-15  "Bet kad atnāks Viņš, Patiesības Gars, tad jums mācīs visu patiesību, jo Viņš nerunās no sevis, bet runās to, ko dzirdēs, vēstījot jums nākotni. 14 Viņš mani pagodinās, jo no manis ņems un jums pasludinās. 15 Viss, kas Tēvam pieder, ir mans. Tāpēc es sacīju, ka no manis ņems un jums pasludinās." Svētais Gars nekad nerunās no sevis un nepagodinās sevi pašu. Viņš pagodinās Jēzu. Ir jālūdz par lietām pirms tās nāk. Svētais Gars to atklāj, pirms mēs varam parto lūgt.
  4. Mūsu atbildība. Jes 55:1-3 ūdens atveldzē izslāpušo. Vīns atnes prieku. Bet, lai tu to dabūtu, tev jābūt izslāpušam. Vai esošā situācija tevi apmierina? Ko tu gribi? Ja tu esi izslāpis pēc Dieva lietām, tadtu esi vienā prātā ar Viņu. 

Dieva balss tev liks darīt tādas lietas, kas cels godā Jēzu. 

 

Slavēšana

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

35.5 MB | 31:01
Vārds

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

128.61 MB | 112:23
See video
See video
facebook twitter draugiem.lv