Jaunā gada sagaidīšana
Agris Ginko
Dievkalpojums
5557x skatīts
Rāmavas muiža
Pr, 31.Dec 2012, 19:00

Mat. 14:22-
Jēzus aicināja mācekļus pārcelties... Dievs mūs aicina mainīties, iet uz priekšu, iet tālāk. Dieva griba ir, ka mēs maināmies, ka mēs nesam augļus. Viņš liek mums pārcelties, tāpēc zinu, ka viss sanāks, jo Viņš aicina pārcelties. Dieva griba nav, ka mēs atkapjamies, bet gan, ka mēs ejam uz priekšu. Dievs nodrošina šo pārcelšanos.
23.p. - 24.p. 
Jebkura pārcelšanās var radīt dažādas vētras un izaicinājumus. Jebkuras pārmaiņas kaut ko prasīs no mums. Neviens neteiks - beidzot mainies. Tam būs pretestība. Mēs esam aicināti satvert visus Dieva ieročus. Pārmaiņas prasīs upurus. 
25.p. - 34.p.
Tieši vētrā nāk Jēzus. Tieši tajās grūtībās. Mums tas nepatīk, bet tieši grūtībās, pārbaudījumos un izaicinājumos mēs esam piedzīvojuši Dievu. Un Dievs ienāk pārdabiskā veidā. Tik ļoti bieži tieši tā notiek. Kad Dievs ienāk, kaut kas notiek. Cilveks tad nepaliek vairs vienaldzīgs. Tās nav tikai labas sajūtas. Mēs esam aicināti iet ar pārdabisko Dievu.
Pēteris teica: "Ja Tu tas esi..." Nebaidīsimies Dievam prasīt lietas, ko nekad neesam prasījuši. Prasīsim Dievam lietas, ko līdz šim neesam darījuši. Izaicinājums. Dievs grib tevi lietot un darboties caur tevi. Vai tu gribi teikt, es darīšu. Uzdrīksties prasīt. Prasīt lielas un varenas lietas. Lai mums būtu uzdrīkstšanas prasīt Dievam to, ko vēl neesam prasījuši. 
Ejot pretī Kristum, Peteris piedzīvo šaubas. Tau nebaidies no šaubām. Turesim savas acis uz Jēzu. Ja vien skatīsimies uz Viņu, mēs nonāksim otrā krastā. Kad Viņš izaicina pieņemt radikālus lēmumus, ko tad tu dari? Tādam vajadzētu būt nākamajam gadam. Vētras būs, bet ja skatīsimies uz Kristu, tad piedzīvosim pārdabisko. 
Nepaliec pie tā, kur jūties labi. Sāc lūgt pēc jaunām lietām, pēc lielām lietām. Sāc ticēt, ka ar Dievu visas lietas ir iespējamas.

Slavēšana

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

78.29 MB | 68:25
Vārds

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

149.15 MB | 130:20
See video
See video
facebook twitter draugiem.lv