Patiesība un meli
Agris Ginko
Dievkalpojums
1 read
Jūrmala
Sv, 28.Okt 2012, 10:00

Jņ 8:31-47
44.p.- sātans runā melus, jo viņš ir melis
Mēs bieži vairāk ticam meliem nekā patiesībai. Velns ir melu tēvs. Visi meli nāk no vien avota. Mums sanāk vairāk noticē tam, ko velns saka par lietām nekā tam, ko Dievs saka. Efektīvākais veids, kā to uzvarēt ir palikt patiesībā. Mīlēt Dieva Vārdu un palikt tajā un nevis pētīt velna melus. Šis ir pievilšanas laikmets, kad ne viss ir tā kā izskatās. Pats svarīgākais, ka esam attiecībās ar Dievu.
2.Kor 11:1-6, 14-15 
Pāvils baidās par korintas draudzi, lai tā netiktu pievilta. 
1.Moz 3:1-6 - pirmā vieta, kur velns piemāna cilvēku. Viņš to izdara sagrozot Dieva Vārdu.
Velns mēģina izšaubīt vai tiešām tas, ko lasām tā ir... jeb viņš mēģina sagrozīt to, kas ir rakstīts. Velns arī Jēzu kārdināja ar to, kas ir rakstīts. 
1.Moz 37:31-35 Jēkabs pārdzīvo par Jāzepa nāvi.
Cik daudz var izdarīt meli. Kā tas var ietekmet cilvēka dzīvi. Jēkabs vairs neļāvās mierināties. Jēkabs kļuva kā paralizēts uz 13 gadiem, līdz Jāzeps sevi atkal atklāj. Cik daudz spēj meli. Un tikai tad ierunājas Dievs. Meli cilvēku var paralizēt uz gadiem. 
Mēs varam pieņemt melus un tad mēs atdziestam. 
Kā velns piemānīja Jūdu, ka viņš pārdeva Kristu. Kā ir ar Ananiju un Safīru. Meli pazudināja šos cilvēkus. Pāri visam sargā savu sirdi ar patiesību. Lai Dieva Vārds piepilda tavu sirdi. Patiesība atbrīvo.

Slavēšana

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

84.99 MB | 74:16
Vārds

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

118.47 MB | 103:31
See video
See video
facebook twitter draugiem.lv