warning: md5() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/clients/client34/web38/web/modules/filter/filter.module on line 435.

Misija un kalpošana ārzemēs

Array

Gadiem izauklēta lūgšana: “Te es esmu Dievs – sūti mani uz Krieviju!” ir uzklausīta un jau kopš oktobra Bārbala atrodas savā sirds zemē Krievijā, lai kalpotu organizācijā “Jaunatne ar Misiju” Permā.  Pirms brauciena uz Krieviju, Bārbala drosmīgi teica: “Būšu es pati un kalpošu kā „korķis/caurumu aizbāzējs”.  Seko līdzi, kā Bārbalai veicas kalpošanā Permā, pusotra miljona pilsētā – mīlot, iedrošinot un vienkārši esot Bārbalai.

Augusta sākumā Līva devās misijā uz Filipīnām, lai sadarbībā ar „Jaunatne ar Misiju” kalpotu „ Performanču un Mākslas” skolā (School of Performing Arts) Manilas pilsētā. Turpceļā uz Filipīnām Dievs Līvas sirdī lika pašu galveno uzdevumu sakot: „Mīli cilvēkus - tā ir vislielākā liecība par Mani. Lai kur tu ietu, lai kādi būtu cilvēki - mīli tos un Es esmu atbildīgs par pārējo, kas ar viņiem notiks.” Seko līdzi Līvas mīlestības kalpošanai Filipīnās un esi daļa no Dieva misijas Filipīnās lūdzot, iedrošinot un atbalstot finansiāli!

37

Mīļās "Dieva Mājas"!

Plakātiņā redzami HoG cilvēki, kuri piedalīsimies "Starptautiskajā Kristīgajā Žēlsirdības projektā" Liepājā visu nedēļu (no 23. februāra līdz 3. martam). Vēl uz dažādiem laika posmiem iesaistīsies gandrīz visi pārējie Liepājas HoG draudzes cilvēki. Lūdziet par mums!

Šā gada 20.septembrī mēs (Arta, Elīna, Ivo) uzsākām mācības organizācijas „Jaunatne ar misiju” Kristus mācekļu skolā. Skola sastāv no 2 daļām - 3 mēnešus lekcijas un 3 mēnešus prakse. Skolā mācāmies 12 studenti no 5 nācijām - Latvija, Krievija, ASV, Holande un Beļģija.

Šobrīd esam Krievijā,  visa komanda pilnā sastāvā, ticībā esam skolas praksē. Daļu prakses laika pavadījām Permā - kalpojām bezpajumtniekiem, gatavojam viņiem ēst, bijām bērnu kalpošanā, slimnīcas kalpošanā (pie vēža slimniekiem), un darījām daudz citu lietu, izmantojām visas iespējas kalpot.

Oktobrī mēs (Anda, Zane un Ingus) devāmies uz Goa štatu Indijā uz viena mēneša garu Bībeles skolu (Agape Discipleship School - ADS). 

Skolas laikā Dievs runāja uz mūsu (Andas un Zanes) sirdīm caur Savu Vārdu, apstākļiem un cilvēkiem, ka mums vajadzētu palikt Indijā ilgāk nekā bija plānots. Spērām soli ticībā un izlēmām palikt Indijā līdz vīzas termiņa beigām – 2013.gada martam. 

Tā ir evaņģelizācijas nedēļa (ar pārtikas paku, apģērba dalīšanu utt.), kurā plānota apmēram 500 cilvēku komanda no daudzām dažādām valstīm. Nepieciešami cilvēki, kas varētu tulkot ENG-LV/RU-ENG. (sarunvalodas līmenī). Bet, ja arī nevari tulkot - tik un tā esi aicināts piedalīties!

Mīļā draudze "Dieva mājas"!

Šeit jums MĪLĪGS sveiciens no mūsu Indijas misionārlēdijām - Andas un Zanes. :)