Dieva uguns
Agris Ginko
Dievkalpojums
7766x skatīts
Jūrmala
Sv, 18.Nov 2012, 10:00

Lūk 12:49 - uguni esmu nācis mest uz zemi un kā es vēlos, kaut tā jau degtu.
Dievs grib, lai mēs esam karsti. Kad mēs esam karsti, grēkam grūti tuvoties. Kā karsta plīts, kur sūda mušas nevar nosēsties. Uguns būs par labums un tā būs par labu arī apkārtējiem, jo būs kā bākuguns. Uguns ir gaisma, karstums un šķīstīšana. Kad tu esi karsts, ir patīkami būt ar tevi kopā. 
Atkl 3:15 - es zinu tavus darbus, ka tu neesi ne auksts, ne karsts. Kaut tu būtu auksts vai karsts!
Svarīgi, ka Dieva uguns ir mūsu sirdī. 
Jānis: kristī ar Svēto Garu un uguni.
Uguni var atpazīt. Tu zini vai tev tā ir vai nav.2.Moz. 3:1-5 - degošais ērkšķu krūms
Kam ir jānotiek, lai Mozu atgrieztu atpakaļ? Kādam notikumam jābūt? Viss, ko viņam vajadzēja, bija redzēt degošu ērkšķu krūmu. Tās nebija zināšanas, bet gan uguns. Uguni viņš bija redzējis, bet šī uguns bija citādāka. Mēs iespējams reiz degām. Kad vēl neko nezinājām un nebijām mācījušies - viss, kas mums bija, bija tikai uguns. Kad tu dedz, tā vairs nav reliģija, bet gan dzīvas attiecības.
Jer 20:9 - Es teicu: viņu vairs neatcerēšos, vairs viņa vārdā nerunāšu! Manā sirdī bija degoša uguns, kaulos man ieslodzīta, knapi turos to valdīt un nevaru.
Dievs Israela tautai atklājās ugunī. Uguns stabs naktī...
Vai tu gribi būt tas degošais ērkšķu krūms?3.Moz 6:1-8   6 Uguns vienmēr lai kvēl uz altāra, lai tā neapdziest.
Mēs esam ķēnišķīgi priesteri. Kam tad šodien ir atbildība par uguni? Dievs arī saka, lai neienesam svešu uguni. Dieva uguns krūmu nesadedzināja. Ja tu sadedz, kad uguns tev bija?
Šo uguni uztur upuris. Vai es esmu upuris? Rom 12:1.2.Kor 8:4-5 - vispirms viņi paši sevi nodeva Kungam un tad – pēc Dieva gribas – arī mums.

Slavēšana

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

56.37 MB | 49:15
Vārds

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

101.49 MB | 88:41
See video
See video
facebook twitter draugiem.lv