Spogulīt, spogulīt...

Strādājot kopā ar sievietēm un sarunājoties pie kafijas tases, esmu pamanījusi, ka mums – sievietēm – visaizraujošākā nodarbe ir nepārtraukta pilnveidošanās un uzlabošana. Vairāk darīt, vairāk mīlēt, vairāk mācīties, vairāk pucēties, uzņemties vairāk pienākumus draudzē, vairāk organizēt, vairāk uztraukties un arī vairāk nogurt. Kad nogurstam, tad domājam, kā vairāk atpūsties, vairāk sevi mīlēt un veselīgāk dzīvot, vairāk sevi pieņemt, un beigās sākam domāt, kā vairāk izskaust to, ka grūti to visu izdarīt.

Liekas, ka mums – tik skaistajām, stiprajām un gudrajām Latvijas sievietēm – kaut kā trūkst, ko nekādi nevaram aizpildīt, un nevaram rimties. Vai kādā brīdī būs gana, vai arī vienmēr būs kāds izskaužams nejauks trūkums? Iespējams, tas ir sens mūsu ieradums – lūkoties greizā spogulī. Tomēr, ja mēs uz mirkli ieskatītos Dieva spogulī, ko tas atspoguļotu? Ko tas atbildētu, ja mēs uzdrošinātos jautāt: vai es tiešām esmu Tev svarīga? Vai tiešām esmu skaista? Vai galu galā es tiešām Tev esmu īpaša?

Šajā konferencē mēs iesāksim runāt par sievietes identitāti Dievā. Mēģināsim atbildēt uz jautājumiem par to, kas ir patiesa sievišķība, sievietes spēks un ietekme. Runāsim par vientulību, attiecībām, sievietes skaistumu dažādos vecumposmos un bailēm sekot savai sirdij, dzirdēsim patiesus dzīves stāstus, pielūgsim Dievu un, pats galvenais, atļausimies svinēt sievišķību. Varbūt ir pienācis brīdis uzdot jautājumu nevis par to, kā mums nav, bet gan par to, kas mums kā sievietēm jau ir!

Ir vajadzīga drosme, lai ieskatītos Dieva spogulī un šos jautājumus uzdotu. Konferencē to mums palīdzēs izdarīt galvenā lektore Šellija Kuka Volkharda (ASV) ar komandu, semināru vadītājas Gita Medne, Sāra Ilstere, Linda Kalniņa, Dana Kalniņa, Anete Kozlovska un citas brīnišķīgas dāmas.

Konferences norises vieta: Pestīšanas Armijas telpās, Rīgā, Bruņinieku ielā 10A.

8. martā reģistrācija no plkst. 17.30
9. martā sākums plkst. 9.00

Dalības maksa: Ls 10 (iekļautas kafijas pauzes).

Reģistrācija konferencei līdz 28. februārim, piesakoties pa e-pastu vineta.zale@partneri.lv vai pa tālruni 29481892.

Konferences oficiālā mājas lapa

Dalības maksu, lūdzu, ieskaitiet nodibinājuma "Partneri" kontā:
nodibinājums "Partneri",
reģ. Nr. 40008041755
Banka: AS Swedbank
Konts: LV69 HABA 0551 0347 5028 6
Konferenci rīko nodibinājums "Partneri"

Uz tikšanos 8. un 9. martā!

Lienīte Bēmera
Nodibinājuma „Partneri" direktore
Teoloģe un psihoterapeite

39

facebook twitter draugiem.lv